Днес
  • Международен Международен / Лига Европа
    19:00 Млада Болеслав
    Млада Болеслав
    -:-
    Шкендербеу Корча
    Шкендербеу Корча
    19:30 Олимпик Донецк
    Олимпик Донецк
    -:-
    ПАОК
    ПАОК
    19:30 ФК Тракай
    ФК Тракай
    -:-
    Шкендия 79
    Шкендия 79
    19:45 Макаби Тел Авив
    Макаби Тел Авив
    -:-
    Паниониос
    Паниониос
    20:00 АЕК Ларнака
    АЕК Ларнака
    -:-
    Динамо Минск
    Динамо Минск
    20:00 АИК
    АИК
    -:-
    Спортинг Брага
    Спортинг Брага
    20:00 Краснодар
    Краснодар
    -:-
    Лингби
    Лингби
    20:00 Остерсундс
    Остерсундс
    -:-
    Фола Еш
    Фола Еш
    20:00 ПСВ
    ПСВ
    -:-
    Осиек
    Осиек
    20:00 Щурм Грац
    Щурм Грац
    -:-
    Фенербахче
    Фенербахче
    20:00 Судува
    Судува
    -:-
    ФК Сион
    ФК Сион
    20:00 Утрехт
    Утрехт
    -:-
    Лех Познан
    Лех Познан
    20:30 Динамо Букурещ
    Динамо Букурещ
    -:-
    Атлетик Билбао
    Атлетик Билбао
    20:30 АФК Астра Гюргю
    АФК Астра Гюргю
    -:-
    Олександрия
    Олександрия
    20:30 Ботев Пд
    Ботев Пд
    -:-
    Маритимо
    Маритимо
    20:30 Бней Йехуда
    Бней Йехуда
    -:-
    Зенит
    Зенит
    21:00 КС Университатя Крайова
    КС Университатя Крайова
    -:-
    Милан
    Милан
    21:00 Арка Гдиня 1929
    Арка Гдиня 1929
    -:-
    Мидтиланд
    Мидтиланд
    21:00 Брьондби
    Брьондби
    -:-
    Хайдук Сплит
    Хайдук Сплит
    21:30 Бордо
    Бордо
    -:-
    Видеотон
    Видеотон
    21:30 Цървена звезда
    Цървена звезда
    -:-
    Спарта Прага
    Спарта Прага
    21:30 Гент
    Гент
    -:-
    Рейндорф Алтах
    Рейндорф Алтах
    21:30 Панатинайкос
    Панатинайкос
    -:-
    Габала
    Габала
    21:45 Олимпик Марсилия
    Олимпик Марсилия
    -:-
    КВ Остенде
    КВ Остенде
    21:45 Абърдийн
    Абърдийн
    -:-
    Аполон Лимасол ФК
    Аполон Лимасол ФК
    21:45 Динамо Загреб
    Динамо Загреб
    -:-
    Од Гренланд
    Од Гренланд
    22:05 Аустрия Виена
    Аустрия Виена
    -:-
    АЕЛ Лимасол
    АЕЛ Лимасол
    22:05 Евертън
    Евертън
    -:-
    МФК Ружомберок
    МФК Ружомберок
    22:05 Фрайбург
    Фрайбург
    -:-
    НК Домжале
    НК Домжале
  • Литва Литва / А Лига, Литва
    20:00 ФК Тракай
    ФК Тракай
    -:-
    Судува
    Судува
  • Финландия Финландия / Каконен: Лохко Похьонен
    18:30 KuFu-98
    KuFu-98
    -:-
    ГБК
    ГБК
    19:00 OTP
    OTP
    -:-
    ЯБК
    ЯБК
  • Иран Иран / Персиън Гълф Лига, Иран
    17:35 Siah Jamegan Khorasan
    Siah Jamegan Khorasan
    -:-
    Зоб Ахан
    Зоб Ахан
    19:30 Естеглал Хузестан
    Естеглал Хузестан
    -:-
    Трактор Сази
    Трактор Сази
    19:30 Нафт Техеран
    Нафт Техеран
    -:-
    Sepidrood Rasht
    Sepidrood Rasht
    19:30 Персеполис
    Персеполис
    -:-
    Фолад
    Фолад
  • САЩ САЩ / МЛС: редовен сезон, САЩ
    FT Филаделфия Юниън
    Филаделфия Юниън
    3 :0
    Кълъмбъс Крю
    Кълъмбъс Крю
  • Перу Перу / Примера дивисион: Клаусура, Перу
    FT Sport Rosario
    Sport Rosario
    3 :1
    AD Cantolao
    AD Cantolao
    FT Спортинг Кристал
    Спортинг Кристал
    1 :1
    Университарио
    Университарио
    23:30 Университад Сан Мартин
    Университад Сан Мартин
    -:-
    Спорт Хуанкайо
    Спорт Хуанкайо
  • Русия Русия / 2. Дивизия: Юг
    FT S. Kostroma
    S. Kostroma
    1 :3
    Murom
    Murom
    37 ' Chelyabinsk
    Chelyabinsk
    3 :0
    Orenburg II
    Orenburg II
    4 ' Торпедо Москва
    Торпедо Москва
    0 :0
    Lipetsk
    Lipetsk
    7 ' Veles
    Veles
    0 :0
    Truda
    Truda
    5 ' Ulyanovsk
    Ulyanovsk
    0 :0
    Krylya Sovetov Samara 2
    Krylya Sovetov Samara 2
    7 ' Zenit-Izhevsk
    Zenit-Izhevsk
    1 :0
    Nosta
    Nosta
    17:30 Syzran
    Syzran
    -:-
    Lada Togliatti
    Lada Togliatti
    17:30 Dynamo SPB 2
    Dynamo SPB 2
    -:-
    Kolomna
    Kolomna
    18:00 Dolgoprudny
    Dolgoprudny
    -:-
    Vladimir
    Vladimir
    18:00 Neftekhimik
    Neftekhimik
    -:-
    Мордовия Саранск
    Мордовия Саранск
    18:00 Khimik Novomoskovsk
    Khimik Novomoskovsk
    -:-
    Rotor-2
    Rotor-2
    18:00 Penza
    Penza
    -:-
    Strogino M.
    Strogino M.
    18:00 Anzhi-Junior Zelenodolsk
    Anzhi-Junior Zelenodolsk
    -:-
    Kamaz
    Kamaz
    18:30 Smolensk
    Smolensk
    -:-
    Chertanovo M.
    Chertanovo M.
    18:30 D. Bryansk
    D. Bryansk
    -:-
    Energomash Belgorod
    Energomash Belgorod
    18:30 Ryazan
    Ryazan
    -:-
    Сокол Саратов
    Сокол Саратов
    18:30 Tekstilshtik
    Tekstilshtik
    -:-
    Pskov 747
    Pskov 747
    19:00 Zorkiy
    Zorkiy
    -:-
    Saturn Ramenskoye
    Saturn Ramenskoye
  • Дания Дания / Първа дивизия, Дания
    19:00 Есберг
    Есберг
    -:-
    Фредерициа
    Фредерициа
  • Исландия Исландия / Урвалсдеилд, Исландия
    22:15 КР Рейкявик
    КР Рейкявик
    -:-
    Фьолнир
    Фьолнир
  • Исландия Исландия / 1. Деилд, Исландия
    21:00 Тор Акурейри
    Тор Акурейри
    -:-
    Тротур Рейкявик
    Тротур Рейкявик
    22:15 Кефлавик
    Кефлавик
    -:-
    Филкир
    Филкир
    22:15 Grotta
    Grotta
    -:-
    УМФ Селфос
    УМФ Селфос
  • worldcup worldcup / World: Club Friendly
    FT Senica U19
    Senica U19
    0 :0
    Hradec Kralove U19
    Hradec Kralove U19
    18:00 Айнтрахт Франкфурт
    Айнтрахт Франкфурт
    -:-
    УС Сасуоло
    УС Сасуоло
    18:00 Гранада
    Гранада
    -:-
    Генчлербирлиги
    Генчлербирлиги
    18:00 Mestre
    Mestre
    -:-
    СПАЛ
    СПАЛ
    18:00 ФК Модена
    ФК Модена
    -:-
    Mezzolara
    Mezzolara
    18:00 Siena
    Siena
    -:-
    Virtus Francavilla
    Virtus Francavilla
    19:00 Коняспор
    Коняспор
    -:-
    Ал Ахли
    Ал Ахли
    19:00 Ал Фейха
    Ал Фейха
    -:-
    Астерас Триполис
    Астерас Триполис
    19:00 Униао Мадейра
    Униао Мадейра
    -:-
    Cinfaes
    Cinfaes
    19:30 Аланияспор
    Аланияспор
    -:-
    Хановер 96
    Хановер 96
    19:30 Байер Леверкузен
    Байер Леверкузен
    -:-
    Анталияспор
    Анталияспор
    19:30 Галатасарай
    Галатасарай
    -:-
    Ескишехирспор
    Ескишехирспор
    20:00 Oudenaarde
    Oudenaarde
    -:-
    Gent-Zeehaven
    Gent-Zeehaven
    20:00 Solin
    Solin
    -:-
    Hajduk Split II
    Hajduk Split II
    20:00 Querenburg
    Querenburg
    -:-
    CSV Bochum-Linden
    CSV Bochum-Linden
    20:30 SSVg 09/12 Heiligenhaus
    SSVg 09/12 Heiligenhaus
    -:-
    Hilden
    Hilden
  • Бразилия Бразилия / Brazil: Copa Do Brasil
    FT Ботафого
    Ботафого
    3 :0
    Атлетико Минейро
    Атлетико Минейро
    FT Крузейро
    Крузейро
    1 :1
    Палмейрас СП
    Палмейрас СП
    FT Сантос СП
    Сантос СП
    4 :2
    Фламенго РЖ
    Фламенго РЖ
  • Колумбия Колумбия / Colombia: Copa Postobon - Play Offs
    FT Депортиво Кали
    Депортиво Кали
    3 :1
    Кукута Депортиво
    Кукута Депортиво
    FT Aguilas
    Aguilas
    0 :0
    Америка де Кали
    Америка де Кали
  • southamerica southamerica / South America: Copa Sudamericana
    FT Универсидад Католика
    Универсидад Католика
    1 :2
    Флуминензе
    Флуминензе
    FT Sol de America
    Sol de America
    1 :3
    Понте Прета СП
    Понте Прета СП
    FT Бостън Ривър
    Бостън Ривър
    1 :4
    Серо Портеньо
    Серо Портеньо
    FT Коринтианс СП
    Коринтианс СП
    2 :0
    Патриотас Бояка
    Патриотас Бояка
  • Украйна Украйна / Ukraine: Ukrainian Cup
    17:00 Tavriya
    Tavriya
    -:-
    Nyva Vinnytsya
    Nyva Vinnytsya
  • worldcup worldcup / World: Friendly International
    FT Еквадор
    Еквадор
    3 :1
    Trinidad & Tobago
    Trinidad & Tobago
  • Мексико Мексико / Mexico: Copa Mexico - Clausura
    FT Монтерей
    Монтерей
    3 :0
    Celaya
    Celaya
    FT Zacatepec
    Zacatepec
    1 :1
    Крус Асул
    Крус Асул
  • Естония Естония / Estonia: Estonian Cup
    19:00 JK Jarve
    JK Jarve
    -:-
    Saue
    Saue
  • САЩ САЩ / Usa: Usl
    FT Charlotte Independence
    Charlotte Independence
    0 :0
    Richmond Kickers
    Richmond Kickers
    FT Pittsburgh
    Pittsburgh
    2 :2
    Charleston
    Charleston
    FT Rochester
    Rochester
    2 :0
    Toronto FC 2
    Toronto FC 2
    FT Rio Grande
    Rio Grande
    1 :2
    Real Monarchs
    Real Monarchs
  • concacaf concacaf / North Central America: Gold Cup - Qualification
    FT САЩ
    САЩ
    2 :1
    Ямайка
    Ямайка
  • Исландия Исландия / Iceland: Icelandic Cup
    20:30 Стярнан
    Стярнан
    -:-
    ИБ Вестманея
    ИБ Вестманея
  • Мексико Мексико / Mexico: Super Cup
    FT Барселона
    Барселона
    1 :0
    Манчестър Юнайтед
    Манчестър Юнайтед
    FT Пари Сен Жермен
    Пари Сен Жермен
    2 :3
    Ювентус
    Ювентус
    FT Манчестър Сити
    Манчестър Сити
    4 :1
    Реал Мадрид
    Реал Мадрид
    FT Байерн Мюнхен
    Байерн Мюнхен
    0 :2
    Интер Милано
    Интер Милано
  • Естония Естония / Estonia: Esiliiga
    18:45 Welco Elekter
    Welco Elekter
    -:-
    Kuressaare
    Kuressaare
    19:00 Rakvere Tarvas
    Rakvere Tarvas
    -:-
    Maardu
    Maardu
  • Индонезия Индонезия / Indonesia: Liga 2
    11:00 PSIM Yogyakarta
    PSIM Yogyakarta
    -:-
    Persatu Tuban
    Persatu Tuban
    12:00 Persikabo Bogor
    Persikabo Bogor
    -:-
    Persita
    Persita
    12:00 Persikad
    Persikad
    -:-
    Cilegon United
    Cilegon United
    14:30 Persebaya Surabaya
    Persebaya Surabaya
    -:-
    Martapura
    Martapura
  • worldcup worldcup / World: Uafa Cup
    19:00 Ал Хилал
    Ал Хилал
    -:-
    Al Wasat
    Al Wasat
    22:00 ЕС Тунис
    ЕС Тунис
    -:-
    Ал-Мереих Ал-Судан
    Ал-Мереих Ал-Судан
  • Европа Европа / Europe: Euro Women - Qualification - Promotion
    21:45 Portugal W
    Portugal W
    -:-
    England W
    England W
    21:45 Scotland W
    Scotland W
    -:-
    Spain W
    Spain W